Жовтневий район ДНЗ № 347 "Калинка"

Наш садочок

Щирість, гостинність, любов до дітей, високий професіоналізм - це ті відмінні якості, які завжди присутні у нашому дитячому закладі.

У нас працюють досвідчені педагоги та вихователі, психологи, викладачі іноземних мов, логопеди, музичні керівники, викладач фізичної культури,  хореографії тощо.

Кожний ранок із теплом  діток зустрічають вихователі з їх надійними помічниками.

Діти оточені турботою медичної сестри, яка із любов’ю проводить постійний догляд та щоденний ранковий обхід груп.

На Ваших дітей очікує смачна, здорова та правильно збалансована їжа.

І насамперед, дітей очікує театральні вистави, свята, цирк та багато іншого.Колектив дитячого садка «Калинка» працює над всебічним розвитком дітей дошкільного віку :активно впроваджується Базова програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», інноваційні технології (здоров’язберігаючі технології,метод проектів,інтерактивні технології навчання), ведеться гурткова робота за багатьма напрямками.

Ми чекаемо на Вас !!!